dopřejme si krásný srpnový víkend!
TemplatePlazza

dopřejme si krásný srpnový víkend!

Po roční pauze je tu opět nabídka pro všechny drnovické a lulečské farníky a jejích příbuzné a přátele vydat se na poutní zájezd.

Tentokrát si můžete užit radost společné modlitby, odpočinku a zábavy v Rakousku.

Termín: 29. – 31. srpen

Odjezd v pátek ráno, návrat v neděli večer.

Cílem zájezdu je poutní místo Mariazell, kde budeme ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích se snídaní a vydatným večerním obědem. (večerní pátek – oběd, sobota snídání, pak večer oběd, neděle snídání) Program zájezdu je přebohatý a pestrý. Každý si může přijít na své. Modlitba, účast na pobožnostech a liturgii v poutním místě Mariazell je samozřejmosti. Však kromě toho navštívíme proslulý klášter v Melku u Dunaje (neděle)  a klášter cisterciáků v Hailigenkreuz pod Vídní, kde se zúčastníme nádherné gregoriánské liturgii nešporů (pátek). Pro procházkově naladěné najde se čas na túru v okolí anebo na projížďku vláčkem nebo lanovkou na vrchol hory poblíž Mariazell. Na žíznivé koupání čeká pláž krásného jezera Erlaufsee u Mariazell. Třešničkou na dortu bude nedělní plavba lodi nejkrásnějším úsekem Dunaje – údolím Vachau – od Melku ke Krems (Kremže) ze zastávkou a prohlídkou středověké perly Rakouska – malebného městečka Durnstein. Bude určitě čas volna, který si každý naplánuje podle svých představ.

Myslím, že najdou se zájemci k večernímu posezení u slavného a nejlepšího na světě Grunner Veltliner (Veltlínské zelené). Tentokrát se můžeme těšit na novinku – pana Jana Bíska, průvodce, vyprávěče a akordeonového baviče, který coby majitel Cestovní kanceláře přislíbil svou účast a pomoc.

Autobusové jízdy tentokrát bude hodně málo, však kdysi do Mariazell chodívali naší pěšky. O to víc si chceme užit pohodli a odpočinku.

Cena zájezdu 3 000 Kč.

Přihlásit se můžete od teď! (11.3.2013) – prostřednictvím internetu anebo osobně v sakristií.

Přihlášky do Mariazell, které se konaly v lednu v kostele – žebračce jsou neplatné! Tenkrát se jednalo pouze o testovací průzkum.

 

přihlášených: 47.

volná místa: 3.

Dnes

Srpen
18
pátek

nově v galerií

There are no images available in the gallery.

prohližejí stránky

Právě přítomno: jeden host a žádný člen