Mimořádná událost v drnovickém kostele!

Mimořádná událost v drnovickém kostele!

V naším drnovickém kostele budeme mít možnost se zúčastnit mimořádné duchovní a kulturní události.

27. prosince o svátku sv. Jana Evangelisty bude sloužená mše svatá s doprovodem Českého filharmonického sboru Brno pod vedením sbormistra a ředitele Petra Fialy a sólistů.

V kostele zazní Česká mše vánoční Jana Jakuba Ryby „Hej Mistře!“

Český filharmonický sbor Brno patří k nejužší světové špičce.  Dirigenti, orchestry a sólisté, s nimiž sbor doposud spolupracoval, se o něm vyjadřují v superlativech. Kritika pak oceňuje především kompaktní zvuk a širokou škálu výrazových prostředků, jimiž disponuje. Český filharmonický sbor Brno (založen 1990) vystupuje na všech evropských prestižních festivalech i významných koncertech a vždy dokáže posluchače uchvátit vysokou profesionalitou a mimořádným hudebním cítěním.

Za úspěchy tělesa stojí jeho zakladatel, sbormistr a ředitel Petr Fiala

Vstup do kostela z důvodu omezené kapacity míst / 120 míst / bude pouze na číslované vstupenky, které si můžete rezervovat už teď.

Potvrzení o rezervaci je k vyzvednuti v kostele. Toto potvrzení pak v adventní době Vás úpravní ke koupi konečné vstupenky v ceně 250 Kč.

Srdečně Vás zveme!

Právě přítomno: 10 hostů a žádný člen